logo-klimautostyle «Ми робимо ідеальним те, що до нас було просто хорошим»

поздравления с новорожденным

Накидки на сидіння

P1220378 копия2 копия

  Студія Klim-Auto Style  розпочала свою діяльність в сфері автомобільного тюнінгу  в 2010 році. В основному,  робота колективу студії була спрямована на  повну перетяжку салону автомобіля, інсталяцію акустичних систем різної складності,  виготовлення деталей із склопластику,  проведення шумовібро-ізоляційних робіт  та ін. 

Багаторічний досвід дозволив нам вивчити та проаналізувати  запити та побажання наших клієнтів, щодо розширення  асортименту виробів, а саме по виготовленню ексклюзивних аксесуарів. Враховуючи  Ваші потреби, ми виришіли створити ще один напрямок  нашої діяльності -  виготовлення автомобільних аксесуарів преміального класу.

Головним завданням при виготовленні нашої продукції є  висока якість виробу. Тому, перш ніж випустити на ринок повний асортимент  автоаксесуарів, протягом двох років ми ретельно відтестовували  їх в різних варінтах, змінюючи матеріали, фурнітуру, наповнювачі, основи та співвідношення їх поєднань.

В результаті отримано вироби високої якості, випробувані часом в екстремальних умовах експлуатації.   

 

new-iconПропонуємо Вам преміальні автомобільні аксесури від Klim-Auto Style

 

Наш асортимент продукції включає в себе:

- килимки з німецької екошкіри та італійської алькантари (салон та багажник);

- килимки з EVA полімеру. Текстури "ромб" та "сота";

- ворсові килимки із високоякісного ковроліну;

- накидки на сидіння з штучної замші, оригінальної алькантари та екошкіри, які виготовляються в трьох варіантах: стандартні, розширені та «стелс»;

- подушки в салон та на підголівники, виготовленні з екошкіри, штучної замші, алькантари;

- захисні накидки на сидіння  під дитяче автокрісло;

- накидки на спинки передніх сидінь для захисту від забрудненя та пошкодження оригінальної обшивки дітьми, при використання дитячого крісла;

- органайзери та сумки для багажного відсіку та салону.

 

 gallery-iconВ галереї Ви можете переглянути фото наших робіт  

 

Fleur-lys-iconДетальніше розглянемо накидки на сидіння із штучної замші, алькантари та екошкіри

 

Накидки на сидіння від Klim-Auto Style -  це поєднання  комфорту,  високої якості та  екслюзивності в одному виробі. Вони зможуть максимально  захистити салон вашого авто, придати неповторного вигляду та перетворити ваше перебування в авто на приємне та комфортне.

 P1220126565656

 

P1220138888

Відтепер, можна забути про холодне шкіряне сидіння взимку, або розпечене – влітку. Штучна замша та алькантара залишать ці моменти в минулому.

 

Основні переваги автомобільних накидок від Klim-Auto Style:

 

diamond-icon 1 рятують влітку від розпечених  сонцем сидінь, а взимку  – від холоду;

diamond-icon 1 накидки із екошкіри захищають сидіння від забруднень і дозволяють очищати їх звичайною вологою серветкою;

diamond-icon 1 максимально захищають обшивку сидінь;

diamond-icon 1 підкреслюють екслюзивний вигляд салону;

diamond-icon 1 надійно кріпляться та міцно фіксуються на сидінні;

diamond-icon 1 забезпечують простоту монтажу та комфорт в експлуатації;

diamond-icon 1 перуться в пральній машині (делікатний режим);

diamond-icon 1  мають різноманітну кольорову гаму та широкий асортимент  високоякісних матеріалів;

diamond-icon 1 виготовлюються  вручну за індивідуальним дизайном.

 

Накидки на сидіння ми виготовляємо в трьох варіантах:

 

ok-icon СТАНДАРТ (шириною 35см.). Самий популярний варіант виконання. Закриває центральну частину сидіння, створуючи ефект заміни «центрів». Дуже гармонійно виглядає із повністю шкіряними та комбінованими сидіннями.

 2222222

 ok-icon РОЗШИРЕНІ. Відрізняються від «стандарт» тим, що на подушці присутні два «крила» розширення , в результаті чого подушка сидіння закривається накидкою на 100%, гарантуючи максимальний захист та комфорт.

 P12201888

 ok-icon «СТЕЛС». Виготовляються по індивідуально знятим лекалам сидіння авто.  Повністю повторюють форму крою оригінальних сидінь(центрів).

 P12203711

Накидки  виготовляються не лише на передні сидіння, а й на задній диван, за індивідуальним замовленням.

preferences-color-iconКольорова гама матеріалів досить велика, тому, щоб вам було простіше, ми визначили  найпопулярніші кольори. Але, якщо Ви хочете придбати екслюзивні та нестандартні  накидки, майстри підберуть Вам колір штучної замші, алькантари та екошкіри, а також колір нитки для декоративної відстрочки.

MyCollages 

 

Help-icon Ми допоможемо визначитись з  дизайном накидок, які ідеально пасуватимуть салону Вашого авто!

 

 Всі накидки виготовляються майстрами виключно вручну, що забезпечує високий контроль за якістю роботи.

 handmade-stamp-original-white-background-51206313 копия

 

Підкреслити індивідуальність  виробу  можливо за допомогою ексклюзивної комп’ютерної вишивки: ініціали, логотип, емблема тощо.

 P1220394444

 

Information-iconНакидки кріпляться дуже просто. Монтаж можна здійснити без жодного інструменту та досвіду, виконавши дії в наступній послідовності:

number-1-icon Верхню частину накидки закріпити за стійки підголівника. Для цього передбачено два варіанта кріплення:  для активних підголівників, які не знімаються - роз’ємні застібки на кнопках;  для сандартних підголівників, що демонтуються - металевий люверс (люверс – це металеве кільце, що закріплюється спеціальним пресом, та зміцнює отвір в матеріалі);

P121069555 P121070888

number-2-iconКлапан кріплення, до якого пришиті гумові стрічки ( позаду лінії зшивання двох частин накидки) протягується між спинкою та подушкою сидіння, масимально натягується, та з’єднується під сидінням з передньою частиною накидки за допомогою фастексів, закріплених на гумових стрічках. 

 P12202799998

Accept-iconПісля проведення цих операцій, накидки міцно фіксуються на сидіннях.