logo-klimautostyle «Ми робимо ідеальним те, що до нас було просто хорошим»

поздравления с новорожденным

Паркувальні системи

 У наш час постійні пробки в будь-якому провулку, на вулиці, трасі вже стали буденністю. Сьогодні складно не те що припаркуватися, а й взагалі знайти просвіт серед нескінченних кинутих абияк автомашин. Недолік місця для паркування автомобіля призводить до того, що водіям доводиться проявляти максимум спритності для того, щоб припаркувати свій автомобіль, при цьому порушення правил йде на другий план. Адже намагаючись втиснути свій автомобіль в обмежений простір можна пошкодити бампер не тільки своєї машини але і тієї що поруч. Добре ще на старій "копійці" пошкодити бампер, з таким "зовнішнім виглядом" в принципі можна їздити і далі, а от вартість бампера дорогої іномарки ...Сьогодні залежно від марки і моделі автомобіля, бампер (а також супутні деталі) обійдеться господарю машини в $ 300-600. До цієї суми додайте підбір фарби (бампер пофарбований у колір кузова), роботу маляра, роботи з установки бампера.

 parcksystem

Тут вже варто задуматися про установку паркувального радару. Парктронік (Акустична Парковочна Система (АПС), ультразвуковий датчик парковки, паркувальний радар) - це допоміжна паркувальна система, яка встановлюється на автомобілі. В Україні паркувальні радари вперше стали відомі під торговою маркою Парктронік (англ. Parktronic) - так називається паркувальна система встановлюється на автомобілях Mercedes-Benz. У зв'язку з цим у розмовному українською мовою словом "парктронік" стали позначати паркувальні радари будь-яких виробників. Інші марки використовують інші назви, наприклад німецькі виробники BMW і Audi, називають свої Системи проектування паркування - Parkassistent. Audi також використовує скорочення APS, яке розшифровується як Audi Parkassistenzsysteme німецькою або Audi parking system англійською. Слово радар у назві є, строго кажучи, некоректним, тому що пристрій використовує не радіо-, а звукові хвилі. Таким чином, коректно називати подібні пристрою не радарами, а сонарами.

Парктронік використовує ультразвукові датчики, врізані в передньому і задньому бамперах для вимірювання дистанції до найближчих об'єктах. Парктронік оснащується 4-ма, 6-ма або 8-ма датчиками паркування (кількість датчиків залежить від моделі парктроніка). Як правило, система автоматично включається разом із задньою передачею. При включенні парктроніка випромінюються імпульси, відбившись від перешкоди, уловлюються датчиками. Далі з тимчасової затримки обчислюється відстань до перешкоди, яке відображається на цифровому дисплеї, з одночасною подачею звукових сигналів за допомогою динаміка, зазвичай вбудованого в індикатор. При небезпечному зближенні з перешкодою (10-40 см, залежно від моделі) звуковий сигнал стає безперервним. У деяких моделях cистема може бути відключена, наприклад, для використання на бездоріжжі. На українському ринку сьогодні представлені різні: Parkmaster, Ultravox, Sho-me, Steel mate, Golden Eye, Park Robot, Longhorn та ін. Парктронік не є безумовною необхідністю. Однак, в міських умовах наявність парковочного радара дозволяє уникнути випадкових подряпин, вм'ятин і пошкоджень бампера, допомагає вчасно "побачити": маленьких дітей, яких не видно з місця водія; бордюри та інші об'єкти малої висоти; бампери інших автомобілів; перешкоди і стовпи при парковці в нічний час, в умовах поганої видимості (дощ, сніг, туман). А для автомобілів з погіршеним заднім оглядом (хетчбеки, позашляховики, мінівени, седани представницького і бізнес-класу, мікроавтобуси) паркувальний радар просто необхідний.

Сьогодні багато автомобілів вже обладнуються парктроніками в стандартній комплектації. Як варіант парктроніка, ми можемо запропонувати Вам установку автомобільних камер для переднього і заднього огляду з дзеркалами заднього виду з вбудованим монітором. Автомобільні камери переднього виду просто незамінні для паркування у вузьких місцях, коли погана видимість перед машиною (високий або великий капот). Камери заднього виду в основному застосовуються при паркуванні автомобіля (особливо, якщо машина з великими габаритами або кузовом).  Автомобільні камери можна підключати як до штатного так і до додаткового монітора.