logo-klimautostyle «Ми робимо ідеальним те, що до нас було просто хорошим»

поздравления с новорожденным

Каталог матеріалів

Асортимент матеріалів з якими ми працюємо дуже великий. Починаючи від не дорогих тканин та шкірзамінників закінчуючи алькантарою та високоякісною шкірою. А далі більш детальніше про деякі з матеріалів.

katalog-shkira

 

 

 

 

Автомобільна шкіра. Використовуємо шкіру від Prime Material:

Energy(10 кольорів + перфорації) - високоякісна автомобільна шкіра з нанесеною яскраво вираженою структурою, яка не боїться вологи, відрізняється особливою зносостійкістю до стирання, мало деформуються і не вицвітає. Поряд зі звичайними кольоровими перфорованими шкірами, ми пропонуємо Вам ексклюзивний варіант перфорованої чорної шкіри з червоною підосновою Energy Sport perf. (у якій крізь чорну перфорацію проглядається червона підоснова), яка буде ідеально поєднуватися з чорними елементами в салоні спортивного автомобіля.

Nappa(5 кольорів + перфорації) - ексклюзивна шкіра з натуральним «лицем». Володіє високою міцністю, шовковистістю і ніжна на дотик, без зусиль приймаэ потрібну форму. Її використовують для обтягування салонів автомобілів преміум класу: Merceds S-сlass, BMW 7-series, Audi A8.

67db25014b72

  

 

 

 

Екошкіра «Hortica» (автомобільна)

Має унікальний комплекс споживчих властивостей, що дозволив екошкірі Hortica перевершити природний аналог за деякими експлуатаційними характеристиками.

611ec232f74dbd3Нова високоякісна штучна шкіра для тюнінга автомобілів з поліуретановим покриттям. Унікальна обробка надає матеріалу додаткові якості, максимально наближають його до натуральної шкіри як за зовнішнім виглядом, так і за споживчими властивостями, що дозволяє розширити його дизайнерські можливості. За своїми гігієнічним та експлуатаційним характеристикам екошкірі Hortica перевершує багато аналогів шкір, представлені на вітчизняному ринку.  Матеріал светостоек, повітропроникний, має високу стійкість до багаторазового вигину, до стирання і опірністю до подряпин (повітропроникність по ГОСТ938.18-70 12.8 мл/см2 ч., тест Мартіндаля BS5690 більше 500 000 циклів).

 katalog-eko

Екошкіра «Hortica», будучи «сплавом» досягнень сучасної науки і технології за своїми показниками не тільки не поступається натуральній шкірі, а й перевершує її по деяких найважливіших для споживача параметрами.    Гідна заміна - Поліуретан (ПУ), який утворює плівку екошкіри, по суті, матеріал з дивними властивостями. Він має високу зносостійкість і морозостійкістю до-35С. Спектр застосування різних його марок величезний, від покриттів лопатей вертольотів до протезів і ниток в серцево-судинної хірургії. Ці чудові якості обумовлені значною рухливістю молекулярної сітки поліуретану, її здатністю до перебудови під впливом механічної дії або зміни температури. Поліуретани можуть навіть як би «самозаліковує» порушення полімерної сітки, викликані деформацією. Дані особливості багато в чому пояснюються тим, що сучасні марки ПУ мають у своєму складі безліч різних так званих функціональних груп атомів (карбамідних, гідрокси-тощо), притаманних лише натуральній шкірі. І тому, шкіра штучного походження набуває характерні риси свого природного двійника. Порівнюючи «опонентів» (натуральну та екошкіри) за споживчими ознаками, можна сміливо сказати, що екокожа «Hortica» - це alter ego (друге «я») натуральної шкіри.

 

Догляд:

Для видалення побутових забруднень (чай, кава, сік і т.д.) поверхню обробити зволоженою м'якою тканиною, легкими рухами, потім обов'язково протерти насухо. Таким же способом видаляються пил і бруд. Якщо не вдалося позбутися забруднення одразу, допускається використання 40-50% спиртово-водного розчину або нашатирного спирту.

 

 

 

Alcantara

 AlcantarA - дуже нагадує замшу, а по суті є її замінником. "Алькантара" володіє повним набором позитивних якостей: вона більш зносостійка в порівнянні з натуральною шкірою, не притягає бруд і пил, не боїться агресивних середовищ. Компанія Alcantara розробила новий продукт, що є неперевершеним по якості. багатству колірної гами, міцності, зносостійкості і м'якості, що зробило його лідером європейського ринку. Існує багато різноманітних матеріалів, але тільки Alcantara створена спеціально для використання в обробці автомобілів. На захист від підробок виробник Alcantara маркує свою продукцію оригінальними лейблами (з виворітного боку по три штуки на кожен погонний метр).Після спеціальної обробки Alcantara набуває особливі властивості. Вона більш стійка до впливу хімічних речовин і до зносу, ніж інший оббивний матеріал. Не вигоряє на сонці, не підтримує горіння. Їй не страшні перепади температури. Alcantara складно порізати, але легко відремонтувати Вона залишається теплою, м'якою на дотик в мороз і легкою в спеку. Догляд простіше, ніж за шкірою Alcantara виробляється у великих рулонах, що дає більше можливостей для творчості. Вона еластичнішою шкіри, завдяки цій якості можна виробляти оббивку поверхні великих площ і хитромудрих форм.Чотири основні види Alcantara: Panel - без підкладки для приладових панелей; Formal - з підкладкою з текстилю для сидінь; Cover - з підкладкою з текстилю для сидінь; Soft - з підкладкою з паралона для стелі і стійок; 

katalog-alkantara

Alcantara пропонується в різноманітній кольоровій палітрі від нейтральних відтінків до ультра яскравих кольорів. Також на замовлення Alcantara проводиться з перфорацією і іншими варіантами обробки. Якість Alcantara підтверджено сертифікатом. Вона є екологічно чистим матеріалом і відповідає міжнародним стандартним і нормам. Виключні характеристики Alcantara дозволяють використовувати цей матеріал в наступній специфіки: авіація, яхти, катери і автомобілі. 

Характеристики: на ринку ультрамікрофібри, що представляє нове покоління тканин, компанія Alcantara займає лідируюче положення за всіма показниками. Адже недарма провідні автомобільні компанії вибрали цю тканину для оббивки салонів своїх автомобілів. Тканина Alcantara використовують у дорогих готелях, ресторанах і навіть в аеропортах. Можна собі уявити якою якістю повинна володіти тканину, щоб витримувати рівень експлуатації.

Склад тканини: 68% поліестер, 32% поліуретан; 

Склад основи: 35% бавовна, 65% поліестер; 

Вага: З3Огр / м - незважаючи на оптимальну міцність Alcantara володіє дуже легким вагою, Товщина: 1мм. 

Зносостійкість: Спеціальні тести дають незаперечний доказ того, що Alcantara має високу зносостійкість. Його зносостійкі якості перевершують всі інші види мікрофібри, як ткані, так і неткані. Тест Мартиндейла, що проводиться в лабораторіях Alcantara дає середній результат 35.000 оборотів. Це може бути порівнянне з терміном життя домашнього дивана або сидіння автомобіля при нормальному використанні. Стійкість фарб Alcantara і повна відсутність вицвітання: XENOTEST 450 - тест на стійкість до вицвітання. Показані результати є середніми результатами вицвітання тканини під тривалим впливом світла. Тест проводиться в лабораторії Alcantara протягом 140 годин при температурі 82с і відносній вологості 20%.

Повітропроникність: Alcantara - це легка і "дихаюча" тканина, завдяки своїй нетканій структурі із супертонких волокон. Формостійкість: Alcantara не сідає і не розтягується навіть у вологому стані, оскільки вона піддається впливу води. Однорідна якість: Як щільність, так і поверхню Alcantara скрізь однорідні, в ній немає слабких місць і зношування зведено до мінімуму. Неперевершена м'якість: М'якість тканини Alcantara добре відома і є одним з її найбільш чудових якостей. Коли ви, зачаровані кольором і приємним виглядом тканини, доторкнетеся до неї своїми руками, ви відчуєте таку м'якість, що не повірите своїм відчуттям. Розкішна фактура, багатство кольорів і м'якість, яку неможливо переплутати ні з якою іншою, забезпечують елегантність, шик і стильність Alcantara.

5d12121258d21e2d408a61402a8948