logo-klimautostyle «Ми робимо ідеальним те, що до нас було просто хорошим»

поздравления с новорожденным

EVA килимки

Tesla EVA

  Студія Klim-Auto Style  розпочала свою діяльність в сфері автомобільного тюнінгу  в 2010 році. В основному,  робота колективу студії була спрямована на  повну перетяжку салону автомобіля, інсталяцію акустичних систем різної складності,  виготовлення деталей із склопластику,  проведення шумовібро-ізоляційних робіт  та ін. 

Багаторічний досвід дозволив нам вивчити та проаналізувати  запити та побажання наших клієнтів, щодо розширення  асортименту виробів, а саме по виготовленню ексклюзивних аксесуарів. Враховуючи  Ваші потреби, ми виришіли створити ще один напрямок  нашої діяльності -  виготовлення автомобільних аксесуарів преміального класу.

Головним завданням при виготовленні нашої продукції є  висока якість виробу. Тому, перш ніж випустити на ринок повний асортимент  автоаксесуарів, протягом двох років ми ретельно відтестовували  їх в різних варінтах, змінюючи матеріали, фурнітуру, наповнювачі, основи та співвідношення їх поєднань.

В результаті отримано вироби високої якості, випробувані часом в екстремальних умовах експлуатації.   

 

new-iconПропонуємо Вам преміальні автомобільні аксесури від Klim-Auto Style

 

Наш асортимент продукції включає в себе:

- килимки з німецької екошкіри та італійської алькантари (салон та багажник);

- килимки з EVA полімеру. Текстури "ромб" та "сота";

- ворсові килимки із високоякісного ковроліну;

- накидки на сидіння з штучної замші, оригінальної алькантари та екошкіри, які виготовляються в трьох варіантах: стандартні, розширені та «стелс»;

- подушки в салон та на підголівники, виготовленні з екошкіри, штучної замші, алькантари;

- захисні накидки на сидіння  під дитяче автокрісло;

- накидки на спинки передніх сидінь для захисту від забрудненя та пошкодження оригінальної обшивки дітьми, при використання дитячого крісла;

- органайзери та сумки для багажного відсіку та салону.

 gallery-iconВ галереї Ви можете переглянути фото наших аксесуарів  

 

Fleur-lys-iconДетальніше розглянемо автокилимки із EVA полімеру

 

EVA килимки - це максимально практичний та яскравий спосіб захистити від забруднень та пошкоджень основного покриття салону та багажнику авто. Вони виготовляються з інноваційного матеріалу EVA - легкий і одночасно надміцний матеріал. На 100% безпечний для здоров'я. З нього часто виробляють об'ємні пазли для малечі та дитячі іграшки, тому ви можете бути повністю впевнені в його екологічності. Килимки не мають запаху, а на дотик дуже приємні.Головна перевага даного матеріалу для виробництва автокилимків - 3D структура. В результаті все сміття, пил або вода збираються на дні комірок, а поверхня килимка, що контактує з взуттям, завжди залишається сухою і чистою. Вони здатні надійно утримувати чималий об'єм води без розтікання по салону авто. Крім цього, він досить жорсткий і зручно виймається з салону для чищення.

  

komirka malaeva mala

 shyld mala

     approve-icon5 причин, чому Вам потрібні EVA килимки 

від Klim-Auto Style

 

Diamond-icon    Індивідуальність. Килимки виготовляються по лекалам саме для вашого автомобіля. Форма підганяється та змінюється відповідно до побажань замовника. Широка гама матеріалів.

Diamond-icon     Екологічність. EVA полімер на 100% безпечний для життя та здоров'я. Килимки не мають запаху.

Diamond-icon     Персоналізація. На килимках можна розмістити шильдик із авіаційного алюмінію з  гравіюванням, що виготовляється індивідуально, або  ж обрати із асортименту готових (марка авто).

Diamond-icon     Престиж та статус.  Дані килимки – це 100% продукт ручної роботи, який поєднує в собі комфорт, розкіш та персональність, що в результаті створує атмосферу повної довершеності салону авто.

Diamond-icon     Простота в екслуатації. Дотримуватись чистоти в салоні дуже просто, достатньо витряхнути бруд  або вимити водою і авто готове до поїздки.

 handmade-stamp-original-white-background-51206313 копия

 

 

 Car-Chevrolet-Corvette-Cabriolet-iconСтосовно експлуатаційних властивостей та особливостей визначимо наступні пункти:

 

Accept-icon  доступна ціна;

Accept-icon  висока зносостійкість;

Accept-icon  відсутність неприємного запаху;

Accept-icon  не бояться вологи та бруду;

Accept-icon  стійкість до хімреагентів;

Accept-icon  здатні утримувати великиий об'єм води в комірках без розтікання;

Accept-icon  прості в догляді та чистці;

Accept-icon  температуростійкість(-40/+50);

Accept-icon  оригінальні кріплення;

Accept-icon  широкий асортимен декору.